Cadence Kontür Fırçaları | Sanatsal Dünya Hobi Market

En Kaliteli Cadence Kontür Fırçası Çeşitleri

Kontür fırçaları, ince detaylar, kesin çizgiler ve sınırlar elde etmek amacı ile kullanılan fırça çeşitlerindendir. İnce işçilik ve ayrıntı boyama gerektiren kalın uçlu fırçalar ile boyanması mümkün olmayan yerleri boyamak için kullanılırlar. Cadence marka güvencesiyle üretilen fırçalarımız CE & EN71 normlarına uygun olarak üretilmiştir. Hem çocuklarınız hem siz güvenle kullanabilirsiniz. Sap kısımları ahşap malzemeden üretilmiştir. Bu da profesyoneller ve yeni başlayanlara kullanım kolaylığı sağlar.

Kontür Fırçaları Nerelerde Kullanılır?

Cadence kontür fırçalar sentetik, doğal, sert bristle gibi farklı kıl karışımlarından yapılarak daha çok renklendirme ve kontür sağlama ihtiyacınız karşılamak amacıyla üretilen fırçalardır.  Hobi, resim, porselen, seramik, cam, resim imza, kaligrafi, kontür gibi çalışmalarda, yüksek kaliteli kıl yapısıyla mükemmel detayları oluşturmanıza yardımcı olur. Cadence fırçalar ile mobilya boyamalarınızda ve ev dekorasyon çalışmalarınızda ince ayrıntıları kolayca renklendirebilirsiniz. İmza fırçası olarak bilinen kontür fırçaları gölgeleme tekniklerinde de sıkça tercih edilir.  

Boyama işleminiz bittikten sonra fırçanızı mutlaka temizlemelisiniz. Su ve sabun ile kolayca temizlenen fırçaları uzun süre kullanabilirsiniz. Fırça temizliği için özel olarak üretilen fırça temizleme jeli ile de fırçalarınızın yapılarını bozmadan pratik bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Kontür Fırça Çeşitleri Nelerdir?

Sanatsal Dünya Hobi Market üzerinden sahip olabileceğiniz farklı boyut ve çeşit seçeneği ile her türlü ihtiyacınıza cevap verecek şekilde kontür fırçaları üretilmiştir. Kullanacağınız alanın boyutuna göre size uygun olan fırçayı seçerek boyamalarınızı yapabilirsiniz. Farklı sap alternatifleriyle sunulan fırçalar daha fazla kontrol olanağı sağlamanın yanında yorulmanızı önlerler.

Cadence Samur Kontür Fırçası: Yüksek boya tutuş kapasitesi olan ve kolayca temizlenebilen  CA110 9 boy kontür fırçası olarak kullanılmaktadır.

Cadence İpek Sarı Kontür Fırçası: Uzun süre kullanabileceğiniz CA123 13 boy çeşidi olup, kontür fırçası olarak kullanılmaktadır.

Cadence Dal Fırça: CA1072 3 boy çeşidi olan ,kontür fırçasını her türlü sanat faaliyetinizde zevkle kullanabilirsiniz.

Kontür Fırça Fiyatları

Hobi faaliyetlerinizde ve dekorasyon çalışmalarınızda kullanabileceğiniz kontür fırçalarına www.sanatsaldunya.com adresinden en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Stencil şablonu, pirinç dekopaj ve akrilik boya gibi en kaliteli yardımcı malzemelere ulaşmak için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır