3D Krema Boya Nedir, Yüzeylere Nasıl Uygulanır?

3D Krema Boya


3D Krema Boya Nedir, Yüzeylere Nasıl Uygulanır?

3D Krema boya, yüzeylere uygulandığında 3 boyutlu görüntü oluşturan, dekorasyon ve sanatsal hobi çalışmalarında kullanılan boyadır. 3D Krema boya ahşap, duvar, taş, tuval, beton, metal, seramik gibi tüm yüzeylere uygulanabilmektedir. Boya üretilirken kullanılan ham maddeler sağlığa zararlı maddeler içermez ve CE & EN 71 formlarına uygundur. Uygulandığı yüzeylere parlak görüntüler oluşturmaktadır. 

Teknolojik gelişmeler sonucunda boya çeşitlerinin üretimi de gelişme göstermiş böylelikle 3 boyutlu görüntü oluşturulabilen boyalar ortaya çıkmıştır. Eskiyen mobilya boyama işlemlerinde, mutfak boyama işlemlerinde ve hobi çalışmalarında  3D Krema boya tercih edilmektedir. Özellikle son yıllarda üç boyutlu görüntülere olan ilgi arttıkça en çok tercih edilen boya çeşitleri arasında yer almaktadır. 

Doğal görüntüler elde etmek için kullanılan boyaların  pembe, krem, lila, karamel renkleri bulunmaktadır. 120 ml olarak üretilen boyalar Cadence boya türleri arasında yer almaktadır. 3D krem boya fiyatlarına ve çeşitlerine ulaşmak için Sanatsal Dünya'yı ziyaret edebilirsiniz.  

Cadence 3D Krem Boya Nasıl Kullanılır?

  1. Uygulama yapılmak istenen alan kir ve tozlardan arındırılmalıdır.
  2. Uygulama öncesinde boya çalkalanmalıdır.
  3. Boya boş bir kaba alınır ve Cadence fırçalara boya yüklenerek uygulama yapılır.
  4. Spatula ve krema aparatı kullanılarak da uygulama yapılabilir.
  5. Düzgün bir görüntü elde etmek için tek yönlü fırça darbeleri ile uygulama yapılmalıdır.
  6.  Boyanın tam olarak kuruması ve sertleşmesi için 24-48 saat beklenmesi gerekmektedir.
  7. Boya kuruduktan sonra su ve sabun ile kolaylıkla temizlenebilmektedir. 

3D Krema Boya Fiyatları

Tüm Cadence boya çeşitleri gibi 3D Krema boyalarına en uygun fiyatlarla Sanatsal Dünya'dan ulaşabilirsiniz.  Dekorasyon ve hobi çalışmalarında ihtiyacınız olan boya, vernik, fırça, stencil ve hazır transfer gibi ürünlere Sanatsal Dünya hobi marketi ile hemen sahio olabilirsiniz. Tek tık ile aldığınız ürünler hızlı kargolama ile hemen sizlere ulaştığı için işlemlerinize vakit kaybetmeden başlayabilirsiniz.

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır