Cadence One Stroke | One Stroke Nedir | Kontür Fırçası Fiyatları | Sanatsal Dünya Fırça |

Cadence One Stroke Fırça

One Stroke Fırçalar her türlü hobi ve dekorasyon çalışmalarında, sanatsal çalışmalarda sıklıkla tercih edilir. Düz ve dayanıklı uçlu detay fırçalarıdır.

Her türlü akrilik boya, guaj boya ve sulu boyalarla kullanılabilir. Geniş uçlu fırçaların giremediği köşe ve detaylı yüzeylerde ince kıl yapısı sayesinde uygulama kolaylığı sağlar.

One stroke çiçekler, yapraklar, kaligrafik desenler yapımında kullanılabilir. Ahşap, polyester, cam, kokulu taş, dekoratif taş boyama, metal ve birçok yüzeyde kullanılabilir. Kusursuz ve göz alıcı projeler için en gözde ürününüz olacaktır.

Uygulama esnasında yanınızda mutlaka su dolu bir kap bulundurmanızı öneririz. Çalışma esnasında mola verdiğinizde fırçanızı su dolu kabın içinde bırakarak

boyanın fırça üzerinde kurumasını engelleyebilirsiniz.

Akrilik boya ile yaptığınız çalışmalar sonrasında fırçanızı su ve sabunla kolaylıkla temizleyebileceğiniz gibi Sanatsal Dünya fırça temizleme jeli ile de temizleyebilirsiniz.

Sentetik ve solvent bazlı ürünler kullanarak yaptığınız çalışmalarınızda terebentin ile temizleyebilirsiniz.

Cadence fırçalara hızlı gönderim, birçok ödeme seçeneği ile Sanatsal Dünya güvencesi ve ayrıcalığıyla www.sanatsaldunya.com sitemizden ulaşabilirsiniz.

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır