Cadence One Stroke Fırça Çeşitleri | Sanatsal Dünya

Uygun Fiyatları İle Cadence One Stroke Fırça Çeşitleri

One Stroke Fırçalar hobi severlerin her türlü dekorasyon çalışmalarında ve sanatsal çalışmalarda kullandıkları işlevsel fırçalardır. Bu fırçalar düz, dayanıklı detay fırçalarıdır.

One Stroke Fırçaların Özellikleri Nelerdir?

Sitemizde CA1006F kodu ile bulunabilen  One Stroke Fırçaların özelliklerine gelecek olursak; One Stroke fırçalar sentetik, doğal, sert bristle gibi farklı kıl karışımlarından yapılarak amatör ve profesyonellerin, her türlü ihtiyacını karşılamak amacıyla üretilmiştir. Geniş ürün gamındaki farklı sap alternatifleri kullanım sırasında daha fazla kontrol olanağı sağlar. Yüksek boya tutuş kapasitesi olan kaliteli fırçalar ile her türlü sanat çalışmalarınızı zevkle yapabilir, kolayca temizleyebilir, uzun süre kullanabilirsiniz. 

One Stroke Fırçalar Nasıl Kullanılır?

  • One stroke fırçalar; çiçekler, yapraklar, kaligrafik desenler yapımında kullanılabilir. Ahşap, polyester, cam, kokulu taş, dekoratif taş boyama, metal ve birçok yüzeyde kullanılabilir. Sanatsal çalışmalarınızın kusursuz ve göz alıcı sonuçlanması için en gözde ürününüz olacaktır.
  • Fırçaları uygulama esnasında yanınızda mutlaka su dolu bir kap bulundurmanızı öneririz. Çalışma esnasında mola verdiğinizde fırçanızı su dolu kabın içinde bırakarak boyanın fırça üzerinde kurumasını engelleyebilirsiniz.
  • One stroke fırçaları akrilik boya ile yaptığınız çalışmalar sonrasında su ve sabunla kolaylıkla temizleyebileceğiniz gibi Sanatsal Dünya fırça temizleme jeli ile de temizleyebilirsiniz. Sentetik ve solvent bazlı ürünler kullanarak yaptığınız çalışmalarınızda terebentin ile temizleyebilirsiniz.

One Stroke Fırçalar Ne İşe Yarar?

One stroke fırçalar her türlü cadence akrilik boya, guaj boya, sulu boya ve yağlı boya çalışmalarında serbestçe kullanılabilir. Geniç uçlu fırçaların giremediği dar alanlara, köşe ve detaylar üzerinde kolayca kullanılabilir. İnce kıl yapısı sayesinde kullanım kolaylığı sağlar.

One Stroke Fırça Çeşitleri

Dar alanlar için fırça çeşitleri, detay fırçası, düz uçlu fırça, köşeler için fırça şeklinde de sıklıkla aratılan One Stroke Fırçaların Sanatsal Dünya Hobi Market üzerindeki çeşitleri;

  • Cadence Beyaz Yan Kesik OneStroke Fırçası CA986A
  • Cadence İpek Sarı Tarak OneStroke Fırçası CA1090F
  • Cadence 7'li Paket OneStroke Fırçası CA7016
  • Cadence İpek Sarı Düz OneStroke Fırçası CA1006F
  • Cadence Beyaz Düz OneStroke Fırçası CA986

One Stroke Fırça Fiyatları

Sanatsal çalışmalarda sıklıkla kullanılan detay fırçası genellikle sanal pazarda aranırken en uygun detay fırçası şeklinde aranmaktadır. Sektörde yüzlerce hatta binlerce satıcı olduğunu düşünürsek fiyatların da o kadar farklılaştığını söyleyebiliriz. Sanatsal Dünya Hobi Market üzerinde en uygun fiyatlı düz uçlu fırça çeşitlerine tek tıkla ulaşabilirsiniz. Sitemiz üzerinden 7/24 zaman sınırlaması olmaksızın dilediğiniz hobi ürünlerini satın alabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz tüm hobi ürünleri için tıklayın.

 

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır