Simli Rölyef Pasta | Dokulu ve Simli Yüzeyler İçin

21₺'den Başlayan Fiyatlarla Simli Rölyef Pasta

Cadence Simli Rölyef Pasta tercih edilen tüm yüzeyler üzerine uygulandığında simli ve dokulu görüntüler oluşmasını sağlayan pastalardır. Akrilik ve su bazlı olarak üretilen Cadence rölyef pasta çeşitleri sağlığa zararlı maddeler içermez.

Cadence Simli Rölyef Pasta

Cadence Simli Rölyef pastalar ahşap, seramik, plastik, beton gibi aklınıza gelebilecek tüm yüzeylere uygulanabilmektedir. Boyutlu ve simli desenler oluşturmak istediğinizde tercih edebileceğiniz Simli Rölyef Pasta çeşitleri ile yaşam alanlarınızda istediğiniz tasarımları oluşturabilirsiniz. Mobilya yenileme, fayans yenileme,  fayans boyama, mutfak boyama, salon boyama, hobi ve sanatsal çalışmaların tamamında simli rölyef pastalar kullanılabilmektedir. Stencil şablonları üzerine uygulanabilen rölyef pastalar, dokulu görüntülerinizin aynı zamanda tercih ettiğiniz şekillerde oluşmasını sağlamaktadır. Cadene fırça çeşitleri, spatula çeşitleri ve süngerler ile simli rölyef pastaların uygulaması yapılabilmektedir. Simli rölyef pasta ne kadar yoğun bir şekilde uygulanırsa, yüzeyde kuruyup tamamen sertleşme süresi o kadar artar. Bunun yanı sıra 6-12 saat aralığında tamamıyla kurumaları gerçekleşecektir.

Cadence Simli Rölyef Pasta Çeşitleri

Cadence simli rölyef pasta çeşitleri bakır, gümüş, yakamoz ve altın olmak üzere 4 renkte sanatsal hobi severlere sunulmaktadır. Çeşitli yüzeyler üzerine uygulanabilen tüm bu renkler, kuruduktan sonra su ve sabun kullanılarak temizlenebilmektedir. Uygulamalarınız tamamlandıktan sonra rölyef pastalarınız arttıysa kapaklarını sıkıca kapatarak muhafaza edebilir, bir sonraki çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Cadence rölyef pasta çeşitlerinin devamına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Simli Rölyef Pasta Fiyatları

Sanatsal Dünya Hobi Market, Cadence simli rölyef pasta çeşitlerini 21₺'den başlayan fiyatlar ile kullanıcılarına sunmaktadır. Uygun fiyatları ve yüksek kaliteli ürünleri ile Sanatsal Dünya yıllardır sanatsal hobi severlere hizmet etmekten mutluluk duymaktadır. Sanal mağazamız ile kullanıcılarımıza hızlı kargolama ile gönderdiğimiz ürünlerimiz içinde Cadence akrilik boya çeşitleri, Cadence fırça çeşitleri, Cadence vernik çeşitleri, stencil şablonları ve pirinç dekopaj desenleri gibi çok çeşitli stokumuz bulunmaktadır.

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır