Gülsün Ülkü Serisi | Hazır Transfer Modelleri
Filtreler

Filtreler

₺ –

Cadence Gülsün Ülkü Hazır Transfer Serisi 

Cadence Gülsün Ülkü hazır transfer serisi, hobi çalışmalarınızda farklılık yaratmanızı sağlayacak uygulaması kolay özel çiçek desenli transferlerdir. Özellikle ahşap tepsi boyamalarında, zigon sehpa yenileme çalışmalarında, Dekoratif obje boyamalarında, evde cam vazo boyama çalışmalarında kullanılmaktadır. Cam ve metal gibi kaygan yüzeyler de dahil olmak üzere boyanabilir tüm sert yüzeylere uygulanabilir.

Zengin ürün çeşitliliği ve ürün boyutları sayesinde uygulama alanınıza göre desen ve boyutu kolaylıkla seçebilirsiniz. Gülsün Ülkü hazır transfer serimizi 17x25 ve 25x35 boyut seçenekleri ile uygulama alanınızın büyüklüğünü göz önünde bulundurarak seçebilirsiniz. Birbirinden çeşitli tekniklerle hazırlanmış özel transfer serilerimizin tamamına Sanatsal Dünya üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Gül desenlerinin ağırlıkta olduğu Gülsün Ülkü Transfer serilerine buradan ulaşabilirsiniz. Kalitesi ve renklerinin canlılığından dolayı en çok tercih edilen çiçek desenli transfer modellerimizin tamamı Sanatsal Dünya Hobi Marketinde !

Uygun fiyatlar ve kapıda ödeme seçenekleri ile Gülsün Ülkü Serisi Hazır Transfer modellerine www.sanatsaldunya.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Cadence Gülsün Ülkü Hazır Transfer Nasıl Uygulanır?

  • Uygulama alanınıza uygun olarak seçtiğiniz hazır transferi uygun ölçülerde kesin.
  • Üzerinde bulunan şeffaf jelatini çıkartın.
  • Uygulama yapmak istediğiniz alana transferi dikkatli bir şekilde yapıştırın.
  • Islak bir sünger yardımıyla transferinizin üzerinden dairesel hareketlerle geçin.

Üzerindeki kağıt yüzeyden ayrılmaya başladığında dikkatlice kağıdı kaldırabilirsiniz.

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır