Cadence Boya Simli Hibrit Multisurface - Simli Boya
Filtreler

Filtreler

₺ –

En Kaliteli Simli Akrilik Boyalar Sanatsal Dünya'da

Simli Multisurface boya çeşitleri yüzeylere uygulandığında onlarca farklı rengin simli halinin oluşturulmasını sağlayan boyalardır. Ev dekorasyonu ve sanatsal hobi çalışmalarında kullanılabilen Simli boyalar üstün kalitede üretilmektedir. Akrilik ve su bazlı olmaları sebebiyle sağlığa zararlı değillerdir. Her amaca uygun olarak kullanabileceğiniz simli boyalar toksik madde içermez. CE ve EN71 normlarına uygun olarak üretilen boyalar özel olarak formüle edilmiştir. Simli olan bu görünümünü vernik kullanarak artırabilirsiniz. Ayrıca bu sayede daha sağlam yüzeyler elde etmiş olursunuz. Boyadaki simler kutuda homojen bir şekilde dağıtıldığı için yüzeye uyguladığınızda sadece belli bir bölgede toplanmaz, dağınık ve doğal bir sim görüntüsü oluşturur. Raf ömrü uzun olan bu boyaların kapaklarını açtıktan sonra bitiremezseniz kapaklarını sıkıca kapatarak daha sonra da kullanabilirsiniz. Ahşap, mdf, ham seramik, metal, taş ve tuval gibi tüm yüzeylere uygulanabilen Cadence Simli Multisurface boya ile dekorasyon çalışmalarınıza ışıltı katabilirsiniz. 

Cadence Boya Simli Multisurface Çeşitleri

Simli boya çeşitleri onlarca farklı rengi ile Sanatsal Dünya'da. Özel pigmentleri ile yüksek kapatıcılığa sahip olan simli boyalar su ve sabun ile temizlenebilmektedir. Kalite standartlarına uygun olarak üretilmişlerdir ve non-toksik boyalardır. Kolay karıştırılabilen simli boya çeşitleri kremsi bir yapıya sahip oldukları için yüzeylerde pürüzsüz görüntüler oluşturmanızı sağlamaktadır. Şampanya renginden nar çiçeğine, hazeran morundan kraliyet yeşiline, ultramarineden mercan rengine onlarca farklı renk bulunmaktadır.

Cadence Boya Simli Multisurface Fiyatları

Cadence Multisurface boyalar en iyi fiyatlar ile Sanatsaldunya.com'da. Yüzlerce farklı renk seçeneği ve kaliteli ürün yelpazesi ile yıllardır hobi severlere hizmet sunan eticaret sitemizden siz de ihtiyacınız olan tüm hobi malzemelerini bulabilirsiniz. En kaliteli boyalara en uygun fiyatlar ile ulaşabilirsiniz. Sadece 20₺'den başlayan fiyatlarla Cadence Simli Multisurface boyaları kullanarak dekorasyon çalışmalarınızda harika ışıltılar oluşturabilirsiniz. Ayrıca Sanatsal Dünya'nın ücretsiz boya danışmanlığından yararlanabilirsiniz. Hobi çalışmalarınıza hemen başlamak istiyorsanız firmamızın hızlı kargolama avantajlarından yararlanabilir, ürünlerinize kısa sürelerde ulaşarak işlemlerinize vakit kaybetmeden başlayabilirsiniz.

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır