Armonia Derz Boyası | Fayans Arası Derz Boyası

En İyi Fiyatlar İle Cadence Derz Arası Boyası

Derz boyası banyo, mutfak ve tuvalet gibi mekanlarda bulunan seramik ve fayansların kirli görüntüsünü engellemek için kullanılan yapı malzemesidir. Fayansların derz dolgularını yenilemek ve temiz görüntüler elde etmek için kullanılmaktadır. Üç ayrı renk seçeneği bulunan derz boyasını fayansınızda kullanmak istediğiniz renge göre tercih edebilirsiniz. Böylece daha şık görüntüler elde etmiş olursunuz. Sadece yukarıda bahsettiğimiz iç mekanlarda değil, derz boyaları dış mekanlarda da gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. İçeriğindeki hammaddeler ile kolay deforme olmayan boyalar ile uzun yıllar temiz görüntüler elde edebilirsiniz. 

Sanatsal Dünya'da bulunan Cadence Derz Boyası özel başlığı sayesinde uygulamalarınızı daha kolay yapmanızı sağlamaktadır. Özellikle pek çok kişinin rahatsız olduğu, fazla kullanımdan dolayı oluşan kararmalar, derz boyaları ile kolaylıkla kapatılabilmektedir. Mutfak ve banyo gibi alanlarda çok fazla sıvı kullanıldığı için derzlerin aralarına su girerek küf ve mantar oluşabilmektedir. Yine bu durumu engellemek için de derz boyası ile fayansların araları doldurulmalıdır. Sağlığa zararlı madde içermeyen boyalar herkes tarafından rahatça uygulanabilir.

Derzler kirli göründüğü için  insanlar saatlerce temizlikle uğraşabilmektedir. Kimyasal temizleyiciler sağlığa zararlı maddeler içerdiği için derzleri temizleme sırasında bu maddelere fazlaca maruz kalınır. Derz boyaları sayesinde hiçbir kimyasal maddeye maruz kalmadan temiz bir görüntü elde edebilirsiniz.

Derz Boyası Nasıl Kullanılır?

Alınan paketin içinden 1 adet eldiven, 1 adet rulo başlık, 1 adet temizleme mendili ve 1 adet derz boyası bulunmaktadır.

  • Uygulama yapmadan önce seramiklerin araları temizlenmeli ve kurulanmalıdır.
  • Pakette bulunan eldivenler giyilir.
  • Siyah kapağı kopan derz aralarını doldurmak için kullanılır.
  • Rulo başlığı ise derz aralarına boyayı dağıtmak için kullanılır.
  • Şişenin başına rulo tekerlek takılır ve şişe hafifçe sıkılarak uygulama yapılır.
  • Taşan yerler paket içerisinde bulunan temizleme mendili ile 3-4 dakika içerisinde temizlenmelidir.
  • Boyanın kuruma süresi 2 saat, kemikleşme süresi 24 saattir.
  • Boya kuruyana dek su ile temas edilmemelidir.

Cadence Derz Arası Boya Fiyatları

Derz aralarınızı boyarken kullanabileceğiniz Cadence Derz Arası boyaları en iyi fiyatlar ile Sanatsal Dünya Hobi Market'te yer almaktadır. Sadece 50₺'ya satın alacağınız derz boyaları ile kötü görünen ve kirli derz aralarınızın bembeyaz hale getirebilir, çok daha temiz bir görüntü elde edebilirsiniz. Sadece boya çeşitlerine değil Cadence vernik, Cadence hazır transfer, Cadence pirinç dekopaj gibi sanatsal hobi ürünleri ile dekorasyon çalışmalarınızı renklendirebilirsiniz. 

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır