Simli Kumaş Rölyef Pasta Çeşitleri Sanatsal Dünya'da

28₺'den Başlayan Fiyatlarla Simli Kumaş Rölyef Pasta

Kumaş yüzeylerin üzerine simli ve dokulu görüntüler oluşturmak isteyen kişiler Cadence Simli Kumaş Rölyef Pasta çeşitlerini kullanabilmektedir. Su bazlı olan Cadence rölyef pastalar sağlığa zararlı maddeler içermemektedir.

Cadence Simli Kumaş Rölyef Pasta

Kumaş rölyef pastalar, kumaş yüzeyler üzerinde uygulanan ve yüzeylerde boyutlu görüntüler oluşmasını sağlayan sanatsal hobi ürünleridir. Mobilya yenileme, ev dekorasyon ve sanatsal hobi çalışmalarında simli kumaş rölyef pastalar kullanılabilmektedir. Kumaş yüzeylerde parlak ve simli görüntüler oluşmasını sağlamaktadır. Stencil şablonları ile birlikte kullanıldığında tercih edilen desen çalışmaları daha kolay ortaya çıkarılabilmektedir. Yapılmak istenen doku çalışmasına göre spatula, fırça ve süngerler kullanılabilmektedir. Kumaş yüzeyin üzerine ne kadar kalınlıkta uygulama yapılırsa kuruma süresi o kadar fazla olmaktadır. Akrilik simli rölyef pasta kuruduktan sonra su ve sabunla temizlenebilir, ürünler çamaşır makinasında yıkanabilir.

Cadence Simli Kumaş Pasta Çeşitleri

Cadence Simli Kumaş Rölyef Pasta çeşitleri gümüş, altın ve bakır renk seçenekleri ile siz değerli kullanıcılarımıza sunulmaktadır. Kumaşlarınız üzerine altın, bakır ve gümüş renk simli yüzeyler oluşturarak kendinize has tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz. Rölyef pasta çeşitlerini kullandıktan sonra ürünleriniz artarsa, kapaklarını sıkıca kapatarak muhafaza edebilirsiniz. Rölyef pastaların tamamen kuruması ve yüzeye tam olarak işlemesi için 6-12 saat arası kuruması için beklemelisiniz.

Simli Kumaş Rölyef Pasta Fiyatları

Sanatsal Dünya, Cadence Simli Kumaş Rölyef Pasta çeşitlerini en uygun fiyatlarla sanatsal hobi severlere sunmaktadır. 28₺'den başlayan fiyatlarla sahip olabileceğiniz rölyef pastalarla tasarımlarınıza renk getirebilirsiniz. Sadece kumaş rölyef pastalar değil cam rölyef pasta çeşitleri, klasik rölyef pasta çeşitleri, metalik rölyef pasta çeşitleri ve şeffaf rölyef pasta çeşitlerine sanatsal hobi marketi ile hızlıca ulaşabilirsiniz. Cadence akrilik boyalar, Cadence vernikler, Cadence fırçalar ve mobilya dönüşüm çalışmalarınızda ihtiyacınız olan pek çok hobi ürününe Sanatsal Dünya ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır