Cadence Kumaş ve Kağıt Sertleştirici | Petal Porselen

Cadence Petal Porselen Nedir?

Cadence petal porselen ürünü, kağıt, kumaş, çiçek gibi objelerin porselen gibi sert bir doku kazanması için kullanılır. Yapıştırıcılar kategorisinde yer verilen bu ürün dekorasyon çalışmalarının önemli bir parçasıdır diyebiliriz.  

Cadence Petal Porselen Ne İşe Yarar, Nerelerde Kullanılır?

Petal porselen, kumaş, kağıt, tül, örülerek yapılmış motifler gibi aklınıza gelebilecek her objeyi sertleştirir ve porselen gibi sert bir doku kazandırır. Petal porselen kullanarak evinizde son derece yaratıcı çalışmalar yapabilirsiniz. Örneğin; kumaşları ve örülmüş motifleri bir kalıbın üzerine koyduktan sonra sertleştirerek abajur yapabilirsiniz. Evinizde bulunan eşyalardan yardım alarak oluşturacağınız objenin şeklini belirleyebilirsiniz. Örneğin; yuvarlak bir borcamınız varsa petal porselen ürününü iyice yedirdiğiniz kumaşları borcamın tersini çevirip üzerini kaplayabilirsiniz. Ürün kuruduktan sonra porselen sertliğinde, yuvarlak bir dekoratif objeniz olmuş olacak. Dilerseniz bu objenin içerisine çiçekler koyabilir, dilerseniz sepet olarak kullanabilir, dilerseniz abajur olarak kullanabilirsiniz. Petal porselen, yaratıcılığınızı konuşturabileceğiniz, son derece basit bir kullanıma sahip etkili bir üründür. Bu ürün sayesinde evinizin her yerine kendi elinizle birçok dekoratif obje çalışması yapabilirsiniz.

Cadence Petal Porselen Nasıl Kullanılır? 

  1. Öncelikle petal porselen kullanarak hangi objeyi yapacağınıza karar verin. 
  2. Sonrasında bir kabın içerisine kullanacağınız malzemeyi koyun. (Kumaş, ip, kağıt, bez, dantel motifleri)
  3. Malzemelerin üzerini kaplayacak şekilde petal porselen ürününü boşaltın.
  4. Malzemelere petal porseleni iyice yedirin.
  5. Daha sonra hangi obje yapımında kullanacaksanız ya da nasıl bir şekilde kalmasını istiyorsanız o şekli vererek kurumaya bırakınız.
  6. Kuruduktan sonra üzerindeki beyaz sıvı görüntüsü kaybolacaktır. 
  7. Porselen sertliğindeki objeniz kullanıma hazır! 
  8. Dilerseniz objeniz kuruduktan sonra üzerine Cadence Multisurface Akrilik Boyalar ile renklendirme çalışması yapabilirsiniz. 

Cadence Petal Porselen Fiyatları

Hobi malzemeleri satan birçok satıcı ve firmaya göre petal porselen fiyatları değişiklik göstermektedir. İnternetten hobi malzemeleri satışı yapan sitemiz Sanatsal Dünya Hobi Market üzerinden dilediğiniz hobi malzemelerinin yanında en uygun fiyatlı petal porselen ürününe de sahip olabilirsiniz. Ürünlerimiz insan sağlığına zararlı madde içermemektedir ve hobi sektöründe uzun yıllardır liderliğini koruyan Cadence Boya kalitesiyle sizlere sunulmaktadır. Ürün boyutumuz 250 ML'dir.

 

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır