Simler | Sim Kalem Çeşitleri | Sanatsal Hobi Market

Simler ile Yüzeyleriniz Parıl Parıl Parlasın | Sim Kalem

Cadence kalem toz sim, uygulandığı yüzeye parlak ve canlı renkleri sayesinde ışıl ışıl bir görünüm sağlayan hobi ürünlerindendir. Açık ve koyu fark etmeksizin istediğiniz renk yüzeyde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uygulama sonrası zamanla renk solmaları yaşanmaz. Metal uçlu ambalajı sayesinde pratik ve kolay uygulama sağlar. Metal uçlu şişesi bittikçe doldurulabilir  ve tekrar tekrar kullanılmaya imkan verir.  Cadence kalem toz şişe içerisinde partiküller halinde parıltılı 10 gram toz sim bulunmaktadır. Toksik özelliği bulunmayan kaliteli ürünlerimiz insan sağlığına zararlı hiçbir madde içermediği gibi çevreye zararlı maddelerde bulundurmaz.

Cadence Kalem Toz Sim Nerelerde Kullanılır?

Günlük hayatta çoğunlukla makyaj ve sahne kostümlerinin süslenmesi amacıyla kullanılan simler hobi faaliyetlerine olan ilginin artmasıyla birlikte çok daha fazla hayatımıza girmeye başladı. Renklendirilmiş polyester filmlerin belirli şekil ve büyüklükler de kırpılmasıyla elde edilen bu renkli tozlar artık çok daha farklı amaçlarla kullanılmaya başladı. Çok çeşitli şekil, renk ve boyutları sayesinde zevkinize göre makyajdan kostümlere, dekorasyondan tekstil ürünlerinin süslenmesine kadar kullanım alanları bulabilirsiniz.

Ürün süslemelerinde genellikle metalik bir efekt yaratmak için kullanılır. Bu sayede süsleme yapılmış ürün parlak bir görsellik kazanmış olur.  Yüzeye uygulama yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta bulunmaktadır. Eğer döküldükleri zemin kuru ise sim tozları tutunamazlar. Bu yüzden şeffaf tutkal ya da dekopaj tutkal üzerine ıslak uygulama yapmalısınız.

Cadence Kalem Toz Sim Çeşitleri

Sanatsal Dünya Hobi Market üzerinde ulaşabileceğiniz toplam 12 çeşit kaliteli kalem toz sim bulunmaktadır. Cadence toz sim kalemler zevkinize göre tercih edebileceğiniz 2 farklı düz renkten ve 10 farklı hologram efektli renkten oluşan geniş renk yelpazesine sahiptir.

Cadence Kalem Toz Sim Fiyatları

Sanatsaldunya.com üzerinde uyguladığınız yüzeylerde daha şık tasarımlar elde etmek için ihtiyacınız olan kalem toz simlere en kaliteli ve en uygun fiyata tek tıkla ulaşabilirsiniz. Sanat faaliyetleriniz de kullanmak üzere dilediğiniz tüm fırça, stencil, akrilik boya ve vb. ürünlere web sitemiz üzerinde kolayca sahip olabilirsiniz.

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır