Sadece 22.50₺'ye Cadence Dora Perla Rölyef Pasta Çeşitleri

Sadece 22.50₺'ye Cadence Dora Perla Rölyef Pasta Çeşitleri

Cadence Dora Perla Rölyef Pasta çeşitleri uygulandıkları yüzeylerde metalik görüntüler elde edilmesini sağlayan sanatsal hobi ürünleridir. 

Dora Perla Rölyef Pasta Özellikleri

Dora Perla Rölyef Pastalar ile kabartılı yüzeyler elde edebilirsiniz. Macun kıvamında bir yapıya sahip olan rölyef pastaları uygulaması oldukça kolaydır. Metalik ve parlak tonların oluşturulmasını sağlayan rölyef pastalar ile yaşam alanlarınızda farklı ambiyanslar oluşturabilirsiniz. Sert yüzeylere uygulanabilen Dora Perla metal, ahşap, beton, cam gibi tüm yüzeylere uygulanabilmektedir. Mobilya yenileme çalışmalarında, ev dekorasyonunda ve sanatsal hobi çalışmalarında çeşitli şekiller ve kabartılı desenler oluşturmanızı sağlamaktadır. Sadece dekorasyon ve hobi çalışmalarında değil objelerinizdeki kırık ve çatlakları doldurulmasında da kullanabilirsiniz. Kuruduktan sonra sertleşme özelliğine sahip oldukları için çatlakları sağlam bir şekilde tamir edebilirsiniz. İşlemleri tamamladıktan sonra yüzeyleri su ve sabun ile gönül rahatlığıyla temizleyebilirsiniz. 

Cadence Dora Perla Rölyef Pasta Çeşitleri

Dora Perla Rölyef Pasta çeşitleri onlarca renk seçeneği ile Sanatsal Dünya kullanıcılarına sunulmaktadır. Cadence renk kartelasında yer alan platin, altın, antrasit, malahit, petrol, ankerit ve koyu orkide gibi pek çok renk seçeneği bulunmaktadır. Değişik ve düzenli şekiller oluşturulmak için stencil şablonları kullanılabilmektedir. 150 ml olarak üretilen rölyef pastalar fırça, spatula ve süngerler ile kolaylıkla yüzeylere uygulanabilmektedir. 6-12 saat arasında kuruması gerçekleşen kabartılı yüzeylerle parlak ve metalik görüntüler elde etmeniz artık çok kolay! 

Cadence Dora Perla Rölyef Pasta Fiyatları

Dekorasyon, mobilya yenileme, sanat ve hobi çalışmalarında kullanılan Cadence Dora Perla Rölyef Pasta çeşitlerine 22.50₺'ye Sanatsal Dünya ile ulaşabilirsiniz. Sanatsal Dünya hobi marketi ile Cadence Türkiye işbirliği sonucunda en uygun fiyatlarla siz değerli kullanıcılarımıza sunduğumuz tüm rölyef pasta çeşitlerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Kullanıcı deneyimini ön planda tuttuğumuz e-ticaret sitemizde ihtiyacınız olan tüm Cadence boya çeşitleri, Cadence fırça çeşitleri, Cadence vernik çeşitleri ve çok daha fazlasını kolaylıkla bulabilirsiniz. Hobi çalışmalarınız için uzun süreler beklemenize gerek kalmadan sipariş ettiğiniz ürünleri çok kısa sürede sizlere ulaştırmaktayız.

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır