En Kaliteli Dekoratif Hamur Çeşitleri Sanatsal Dünya'da

DEKORATİF HAMUR

Dekoratif hamurlar çocukların ve profesyonellerin hem sanat faaliyetlerinde kullandığı hem de eğlenceli zamanlar yaratmak için kullandığı dekoratif ürünlerdendir. Özel hammaddelerden üretilen hamurlar hava kurutmalı modelleme malzemesidir. Kolay şekil olan esnek hamurdur ve ellere yapışma yapmaz. CE ve EN71sertifikalarına sahip kaliteli ürünümüzün sağlığa zararlı hiçbir yan etkisi yoktur. %100 çocuk dostu olan dekoratif hamurlarımızı güvenle kullanabilirsiniz.

Dekoratif Hamurlar Nasıl Kullanılır?

Boş zamanlarını değerlendirmek isteyen insanlar son zamanlarda hobi faaliyetleri olarak hamurları sıklıkla tercih etmektedirler. Genelde beyaz renkte olan modelleme hamurları ile trendlere uygun şık biblolar oluşturabilir, daha sonra bu dekoratif ürünleri hayal gücünüzden yararlanarak çok çeşitli Cadence boyalar ile renklendirebilirsiniz. Yaratıcılığı, el-göz koordinasyonunu ve hayal gücünü geliştirmeye çok faydası olan bu ürün ebeveynler tarafından da çok sık tercih edilmektedir.

Kullanım açısından dekoratif hamur elinizde yoğurdukça ısınacak böylece yumuşayacaktır. Yumuşatıp şekil alana kadar bir süre elinizde yoğurmanız gerekir. Daha sonra şekil alan hamur tüm yüzeylere kolayca tutunabilir. Ufalanma yapmayan hamur, içine yerleştirdiğiniz kalıplardan da rahatlıkla çıkar. Eğer materyal uygulama sırasında kuruduysa, bir miktar su eklerseniz tekrar kullanıma hazır hale gelecektir. Dekoratif amaçlı oluşturduğunuz ürünleri kuruduktan sonra isterseniz zımparalayabilir, delebilir, oyabilir ve su bazlı boyalarla renklendirebilirsiniz. Daha çok parlamasını sağlamak ve tozlanmasını engellemek için de vernikleme işlemi yapabilirsiniz. Açık ambalajlı ürünleri hava geçirmez kapaklı bir kavanozda veya kilitli plastik torbada saklayarak uzun süre kullanabilirsiniz.

Dekoratif Hamur Kullanım Alanları

Günümüzde sanat faaliyetlerine giderek artan ilgiyle beraber dekoratif hamurlar çok sık kullanılmaya başlandı. Artık çoğu insan hem hobi hem de stres giderici malzeme olarak kullanıyor. Üzerinde çalışması kolay olduğundan çok yönlü bir malzemedir. Hamur ile buzdolabı magneti oluşturabilir, küçük süs tabakları yapabilirsiniz. Biblo heykeller yapabilir bunları daha sonra evinizde kullanabilirsiniz. Bu ürünler aynı zamanda sevdiklerinize hediye edebileceğiniz çok güzel hediye seçenekleri de olabilir.

Dekoratif Hamur Çeşitleri

Sanatsal Dünya Hobi Market üzerinden ulaşabileceğiniz en kaliteli malzemelerden üretilen üç çeşit dekoratif hamur seçeneği bulunmaktadır. 7/24 alışveriş yapabileceğiniz sanal mağazamızdan ihtiyacınız olan fırça, stencil, akrilik boya ve vb. tüm malzemelere kolayca sahip olabilirsiniz.

 

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır