Cadence Şeffaf Hologram Efekt Boya | Hologram Efekt Boya

Cadence Hologram Efekt Boya Fiyatları ve Çeşitleri

Cadence Hologram Efekt boya şeffaf yapıya sahip akrilik boya türüdür. Su bazlı olması sebebiyle sağlığa zararlı maddeler içermez.

Hologram Efekt Boya Özellikleri

Şeffaf olarak üretilen Hologram Efekt boya simli yapısı sayesinde uygulandığı yüzeylerde holografik görüntüler oluşturmaktadır. Boyalar tamamen kullanıma hazır bir şekildedir ve kolaylıkla uygulanabilmektedir. Ahşap, porselen, polyester, cam, seramik, plastik gibi pek çok yüzeyde kullanılabilmektedir. Boya kuruduktan sonra su ve sabun ile kolaylıkla temizlenebilir. CE ve EN71 normlarına uygundur. Cadence fırça çeşitleri ile uygulama yaparak daha pürüzsüz yüzeylere sahip olabilir, kaliteli bir boya uygulaması yapabilirsiniz. Özellikle Yılbaşı gibi özel günlerde hazırladığınız süslemelerde, dekoratif objelerinize hareketli ve ışıltılı görüntüler katmak istediğinizde Cadence Hologram Efekt boyalarını tercih edebilirsiniz. Buzlu kar rölyef pasta ve Hologram Efekt boyayı birlikte kullanarak hobi çalışmalarınızda kış temasını doğallıkla yansıtabilirsiniz. Ayrıca tamponlama tekniğini kullanarak sanatsal hobi çalışmalarınızın yüzeylerinde rengarenk ışıltılar katabilirsiniz.

Cadence Hologram Efekt Boya Fiyatları

Cadence Hologram Efekt boya 12.50₺ fiyatı ile sanatsal hobi severlerin uygun fiyatlara çeşitli hobi ve dekorasyon çalışmaları yapmalarını sağlamaktadır. Mobilya yenileme, mobilya boyama, obje yenileme, obje süsleme, banyo boyama, mutfak boyama, sehpa boyama, cam boyama ve fayans boyama gibi aklınıza gelebilecek pek çok alanda Cadence Hologram Efekt boyalarını kullanarak yüzeylerinizin daha ışıltılı görünmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca Sanatsal Dünya ile hobi ve dekorasyon çalışmalarında ihtiyaç duyabileceğiniz Cadence akrilik boya türlerine, Cadence verniklere, Cadence fırça çeşitlerine, stencil şablonları ve rölyef pasta gibi pek çok ürünü tek tık ile kapınıza getirerek hayal ettiğiniz ürünlere hızla kavuşmanızı sağlamaktadır.

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır