Cadence Klasik Rölyef Pasta Çeşitleri ve Fiyatları

Cadence Klasik Rölyef Pasta Özellikleri Nelerdir?

Cadence Klasik Rölyef Pastalar dekorasyon ve hobi çalışmalarında kullanılan ve yüzeylerde kabartmalı desenler oluşturulmasını sağlayan ürünlerdir. Sanatsal hobi severlerin, evlerini yenileyenlerin, çatlak veya kırık objelerini tamir etmek isteyenlerin ve dekorasyon çalışmaları yapan kişilerin sıklıkla tercih ettikleri Cadence Klasik Rölyef Pasta çeşitleri ile kabartılı ve dokulu yüzeyler oluşturulabilmektedir. Uygulama sırasında macun kıvamında olan rölyef pastalar bir süre bekledikten sonra kurumaya başlamakta ve sertleşmektedir. Metal, ahşap, beton, cam, plastik gibi tüm sert yüzeyler üzerine uygulanabilmektedir. Rölyef pasta tamamen kuruyup sertleştikten sonra su ve sabun ile temizliği hızlıca yapılabilmektedir. Çeşitli desenlerin de oluşturulabildiği Klasik Rölyef Pastaların çalışmalarında stencil şablonları da kullanılabilmektedir.

Klasik Rölyef Pasta Çeşitleri

Cdence Klasik Rölyef Pasta çeşitleri gramajlarına göre ayrılmaktadır. Kullanıcıların ihtiyaçlarına göre satın alabilecekleri ürünler, düzgün bir şekilde saklandıklarında uzun süreler bozulmadan kalabilmektedir. 150 ml, 250 ml ve 3 kg olarak ayrılan çeşitleri tercihinize göre hemen alabilirsiniz. Cadence fırça çeşitleri ve spatulalar yardımı ile rölyef pasta uygulaması yapılabilmektedir. 6-12 saat arasında kuruması tamamlanan rölyef pastalar ile hayal ettiğiniz dokulu görüntüleri oluşturabilirsiniz. 

Cadence Klasik Rölyef Pasta Fiyatları

Sanatsal Dünya ile Klasik Rölyef Pasta çeşitlerine 16₺'den başlayan fiyatlar ile ulaşabilirsiniz. Cadence Türkiye ve Sanatsal Dünya işbirliği ile uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlere sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Dekorasyon, hobi ve sanatsal üretimlerinizde ihtiyacınız olabilecek tüm Cadence boya çeşitlerine, Cadence vernik çeşitlerine, Cadence fırça çeşitlerine, stencil şablonlarına ve çok daha fazla ürüne sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Kullanıcı deneyimini ön planda tuttuğumuz Sanatsal Hobi Marketimiz üzerinden tek tıkla hızlıca sipariş verebilir, çalışmalarınıza hemen başlayabilirsiniz. 

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır