Cadence Stencil ve Eskitme Fırçaları | Dekor Trendleri Fırçaları | Cadence Stencil Fırçaları Sanatsal Dünya

Stencil Fırçaları

Hobi ve dekorasyon çalışmalarınızda Stencil şablon desenlerinizin istediğiniz yüzeye aktarılmasında kullanılan fırçalardır. Sentetik, doğal, sert bristle gibi farklı kıl karışımlarından yapılmıştır. Stencil Boyama Şablonları Sanatsal Dünya  uygulamalarınızda kullanabileceğiniz Cadence Hobby & Craft markasına ait fırçaları uygun fiyat ve aynı gün kargo hizmeti ile www.sanatsaldunya.com adresinden temin edebilirsiniz. 

Dekorasyon çalışmalarınızı ön plana çıkarmak için kullanacağınız stencil şablanları ev dekorasyon ve hobi boyama çalışmalarınıza farklılık katacak alanın göz alıcı görüntüye ulaşmasını sağlayacaktır. Sanatsal Dünya Cadence Stencil Fırçaları, uygulama yaparken kullanacağınız stencil şablonlarına boyayı uygulama kolaylığı sağlayan, yüzeye daha iyi tutunmasını ve daha iyi uygulanmasını sağlayacaktır.

Nasıl Kullanılır?

  • Fırçanıza bir miktar boyayı alın. Boyanın fazlasını peçete veya kağıt üzerinde azaltın .
  • Uygulama yapacağınız alana Stencil yapıştırıcısı yardımı ile yapıştırdığınız Stencil şablonunuzun üzerine tamponlama şeklinde hafif hafif vuruşlar yaparak boyayı uygulayın.
  • Uygulama sonrası Stencil fırçanızı mutlaka temizleyin. Bu şekilde fırçalarınızı uzun süreli kullanabilirsiniz.


Hızlı Gönderimi, Kapıda Ödeme seçeneği, Kredi Kartı ile güvenli ödeme ve Taksit seçenekleri ile hobi ve dekorasyon çalışmalarınız için ihtiyacınız olan tüm ürünlere Sanatsal Dünya güvencesi ve ayrıcalığıyla  www.sanatsaldunya.com adresinden ulaşabilirsiniz. 


Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır