Cadence Dekoratif Stencil Şablonları (30 x 30)
Filtreler

Filtreler

₺ –

En Kaliteli Cadence Dekoratif Stencil Modelleri

Stencil, çeşitli desenlerde ve şekillerdeki kalıpların yüzeyler üzerine yerleştirildikten sonra üzerine boya uygulanmasıdır. Bu uygulama, duvar, ahşap, metal gibi birçok sert yüzey üzerine uygulanarak mekanın havasını ve dekorasyonunu baştan yaratmanızı sağlamaktadır. Cadence stencil türleri şekil ve desenleri bakımından onlarca özel çeşidi içerisinde barındırmaktadır. Cadence kare stencil, adından da anlaşıldığı gibi kare şeklindeki stencil kağıdı üzerindeki şekillerden oluşmaktadır. Şablonlar içerisinde genellikle etnik desenler ve çiçek desenleri yoğunluktadır. Özellikle tepsi ve ahşap obje çalışmalarında oldukça iyi sonuçlar vermektedir. Cadence Stencil kullanımının en büyük avantajlarından birisi stencil şablonlarının özel hammaddelerden üretilmesidir. Bu nedenle Cadence stencil türlerinin hepsi uzun yıllar dayanabilen kolayca deforme olmayan kaliteli malzemelerden üretilmektedir.

Cadence kare stencil ile dekoratif ürünler ortaya çıkartmak için çok fazla malzemeye ihtiyacınız yoktur. Yalnızca sprey boya, fırça ve şablon yeterlidir. Kaliteli ve uzun yıllar dış etkenlerden korunacak bir obje ortaya çıkartmak isteyenlerin Cadence Sprey vernik ve Cadence Stencil Fırçası kullanmalarını öneririz. Böylece çalışmalarınız daha sağlam, kırılmalara ve koşullara karşı daha fazla dayanıklı olacaktır.

Cadence Kare Stencil Yüzeye Nasıl Uygulanır?

Cadence stencil şablonlarını uygulamak kolay olsa da dikkatli bir şekilde uygulamanız dekorasyonunuzun kusursuz görünmesini sağlayacaktır.

  • Öncelikle stencil, uygulama yapılacak olan yüzeye düzgün bir şekle yerleştirilir.
  • Düzgün bir şekilde sabitleyebilmek için Cadence Stencil Yapıştırıcısı kullanmanızı öneririz. Düzgün sabitlenmeden uygulanan stencil deseninizin yamuk görünmesine neden olabilir.
  • Şablonunuzun üzerine boya uygulaması yapmadan önce stencil fırçası üzerindeki fazla boyaları bir bez ya da kağıda silmenizi öneririz. Böylece fazla boya dışarıya taşmamış olur. (En iyi sonucu elde edebilmek için ucu düz olan stencil fırçalarından kullanmanızı öneririz)
  • Sonrasında dik açılar ve darbeler vurarak şablon boyanır.
  • Kuruduktan sonra şablonu yapıştırılan yerden yavaşça kaldırabilirsiniz. Deseni devam ettirmek istiyorsanız dikkatli bir şekilde ilk şablonunuzun bitişinden itibaren tekrar aynı işlemleri uygulayabilirsiniz.
Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır