10 TL’den Başlayan Fiyatlarla Fırça Temizleme Jeli

Fırça Temizleme Jeli

Cadence el ve fırça temizleme jeli sağlığa zararlı maddeler içermeden fırça ve el üzerindeki boyayı nazikçe temizler. Hobi çalışmalarıyla uğraşanlar ve ev dekorasyon çalışmaları yapan kişiler sıklıkla fırçalarındaki boyayı nasıl fırçaya zarar vermeden temizleyeceklerini merak etmektedirler. Cadence Boya, kullanıcıların yaptıkları çalışmalardan sonra fırçalarını nazikçe ve kolayca temizleyebilmeleri için fırça temizleme jeli üretmektedir. Fırça temizliği yaparken yalnızca su kullanmak çoğu zaman yeterli olmamaktadır. Bu nedenle fırça temizleme jeli kullanmanızı öneririz.

El ve Fırça Temizleme Jeli Özellikleri

  • Cadence El ve Fırça Temizleme Jeli içerisinde sağlığa zararlı maddeler içermez.
  • Fırçadaki ve eldeki boya kalıntılarını ve kirleri çok nazik ve kolay şekilde çıkarabilir.
  • Fırça temizleme jeli sayesinde hobi çalışmaları sonrasında fırça, el ve boya kalıntısı kalan objeler derinlemesine temizlenir.
  • Fırçalar ilk alındığı gibi yumuşacık bir dokuya sahip olurlar.
  • Nemli ve besleyici içeriği sayesinde elleri nemlendirir ve tazeler.
  •  Solvent içermediği için derinin kurumasını önler.

El ve Fırça Temizleme Jeli Çeşitleri

Sanatsal Dünya Hobi Market üzerinden 7/24 zaman ve mekan sınırlaması olmaksızın dilediğiniz sanatsal hobi ürünlerine tek tıkla sahip olabilirsiniz. Cadence akrilik boya çeşitleri, cadence kumaş boyası, cadence stencil şablonları, medium, fayans boyası, duvar boyası, mutfak boyası, banyo boyası, fırçalar, el ve fırça temizleme jeli çeşitlerinin tamamına hemen ulaşmak için tıklayın.

El ve fırça temizleme jelinin iki çeşidi mevcuttur;

  • El ve Fırça Temizleme Jeli
  • Fırça Temizleme Jeli 120ML

Cadence El ve Fırça Temizleme Jeli Fiyatları

Sektörde birçok hobi malzemeleri satan firma mevcuttur. Bu nedenle cadence el ve fırça temizleme jeli fiyatları her satıcıya göre farklılık gösterebilir. Sanatsal Dünya hobi dünyası üzerinden fırça temizleme jeline 10 tl’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Fırça temizleme jeline hemen sahip olmak için tıklayın.

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır