Cadence Varak Kumaş Transfer | Kumaş Transfer Kağıdı
Filtreler

Filtreler

₺ –

En İyi Fiyatlarla Varak Kumaş Transfer Çeşitleri

Varak Kumaş Transfer çeşitleri kumaş yüzeylerin üzerinde farklı görüntüler oluşturmanızı sağlayan hobi ürünleridir. Düz renk kumaş yüzeylerde kendi tasarımlarını oluşturarak farkını ortaya koymak isteyen kişiler Varak Kumaş Transferleri tercih etmektedir.

Varak Kumaş Transfer

Kumaş ürünlerde çalışma yaparken daha ışıltılı ve göz alıcı bir görünüm yakalamak isteyenler için akla gelen ilk ürünlerden biridir varak kumaş transferler. T-shirt, yastık kılıfı, çanta, kot ceket ve daha aklınıza gelebilecek birçok kumaş ürün üzerine kolaylıkla uygulanabilmektedir. Sade görünümlü kumaş ürünlerden sıkılan kişiler için kullanımı birebirdir. Kumaş Varak Transferlerin kullanımı oldukça kolaydır. Kumaş üzerine koyulan varak transferin de üzerine deseni kaplayacak şekilde kağıt yerleştirilir. Kağıdın üzerinden buharsız ütü ile birkaç dakika ütü yapılır. 1-2 dakika boyunca desenin soğuması beklenir ve kağıt yavaşça yüzeyden ayrılır. Sonuç olarak düz olan kumaş yüzeyinize beş dakika içinde istediğiniz desenleri oluşturmuş olursunuz.

Cadence Varak Kumaş Transfer Çeşitleri

Herhangi bir el becerisine gerek olmadan uygulayabileceğiniz Varak Transfer Çeşitleri gümüş, altın ve rosegold olmak üzere üç farklı renkten oluşmaktadır. Geometrik ve çizgisel desenlere sahip olan transferler onlarca farklı deseni ile Sanatsal Dünya'da bulunmaktadır. Uygulama öncesi transfer kağıtları kesilerek uygulama yapılacak yüzeye uygun bir şekilde hazırlanabilmektedir.

Varak Kumaş Transfer Fiyatları

Cadence Varak Kumaş Transfer çeşitleri sadece 8.75₺'ye Sanatsal Dünya'da sanatsal hobi severlere sunulmaktadır. Uygun fiyatlı transferler her kesimden kullanıcıya hitap etmektedir. Farklı ödeme seçenekleri ile satın alabileceğiniz hazır transferlere, Cadence boyalara, su bazlı verniklere tek tık ile ulaşabilirsiniz.

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır