Cadence Buzlu Kar Rölyef Pasta | Rölyef Pasta Çeşitleri

Sadece 20₺'ye Cadence Buzlu Kar Rölyef Pasta

Cadence Buzlu Kar Rölyef Pasta ile istediğiniz tüm sert yüzeyler üzerinde dokular oluşturarak buzlu kar görüntüleri elde edebilirsiniz. Su bazlı olması sebebiyle gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz rölyef pastaların tüm çeşitlerine Sanatsal Dünya'da ulaşabilirsiniz.

Cadence Buzlu Kar Rölyef Pasta

Kullanıma hazır bir şekilde hazırlanarak kullanıcılara sunulan rölyef pastalar ile direk olarak çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Boyutlu görüntüler elde etmek istediğinizde yüzeye sürdüğünüz kalınlığa göre boyutlarını ayarlayabilirsiniz. Fırça, spatula veya sünger yardımı ile kolayca uygulayabilirsiniz. CE ve EN71 normlarına uygun olarak üretilen rölyef pastalar ahşap, beton, taş, seramik, plastik gibi tüm yüzeylerde kullanılabilmektedir. Buzlu kar rölyef pastalar ile mobilya yenileme, fayans boyama, mutfak boyama, hobi çalışmaları ve sanatsal çalışmalarda kullanılmaktadır. Desen çalışmalarınıza zenginlik katmak istediğinizde stencil şablonları kullanabilirsiniz. 6-12 saat arasında kuruması tamamlanan rölyef pastaları su ve sabun yardımı ile temizleyebilirsiniz. Uygulama sonrası artan rölyef pastalarınızın kapaklarını sıkıca kapatarak daha sonraki kullanımınıza kadar saklayabilirsiniz.

Buzlu Kar Rölyef Pasta Fiyatları

Buzlu kar rölyef pastalara en uygun fiyatlar ile Sanatsal Dünya Hobi Market ile ulaşabilirsiniz. Tek tık ile kolayca aldığınız rölyef pastalar hızlı kargolama sayesinde çalışmalarınıza ara vermenize gerek kalmadan sizlere ulaşmaktadır. Cadence Boya ve Sanatsal Dünya iş birliği ile en kaliteli Cadence ürünleri sitemizde yer almaktadır. Sadece rölyef pastalar değil Cadence Hibrit Multisurface boya çeşitleri, Vernik çeşitleri, hobi yardımcı malzemeleri, aksesuarlar gibi pek çok sanatsal hobi ürününe sahip olabilirsiniz. 300₺ ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo imkanımızdan yararlanabilirsiniz.

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır