Home Decor Wax Çeşitleri ve Fiyatları | Sanatsal Dünya

Home Decor Wax Çeşitleri ve Fiyatları

Home Dekor Wax, boyalı yüzeylere zaman içerisinde çatlama ya da kurumalar olmasını engellemek amacıyla uygulanan bir koruma ve parlatma verniğidir. Üstün kaliteli Cadence marka vernik çeşidi sağlığa zararlı madde içermez. CE & EN71 normlarına uygun olarak üretilen ürünlerimizi güvenle kullanabilirsiniz.  Boyaya nüfus ederek günlük kullanıma karşı yüksek koruma sağlar. Kullanımı kolay olması açısından sıklıkla tercih edilen wax ile kolaylıkla ekstra dayanıklılık ve güzel görüntü elde edilir.

Home Decor Wax Çeşitleri

Sanatsal Dünya Hobi Market üzerinden ulaşabileceğiniz iki ayrı formda Cadence Home Decor Wax çeşitleri bulunmaktadır. Sıvı Wax'lar, Home Decor Wax'ların kremsi yapısından farklı olarak akışkan ve yüzeye rahat yayılabilir kıvamdadır. Krem kıvamında ve sıvı formda kolay kullanım imkanı sunarlar.  İşleminiz bittikten sonra kapağını sıkıca kapatarak, kalan malzemenin formunu uzun süre korumasını sağlarsınız. Güçlü formülü sayesinde az miktarda wax kullanarak istenen etkiyi elde etmeniz mümkün. Böylece ürün çeşitlerini uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Home Decor Wax Özellikleri

  • Uygulandığı boyalı yüzeylerde eskitme işlemi yapmak ya da renklerinden yararlanmak için hem eskitme hemde vernik uygulaması için kullanılır.
  • Akrilik boyaların üzerine uygulandığında boyaya nüfus etmesini sağlayarak yüzeyi çizilme, çarpma ve lekelenmelere karşı korur.
  • Su bazlı bir vernik çeşididir.
  • Kullanılan yüzeyin görünümünü zenginleştirir ve tok bir görünüm verir.
  • Home decor wax fırça, sünger ve yumuşak temiz bir bezle yüzeye uygulanabilir. Genellikle hobi severler tarafından kullanım kolaylığı ve yüzeyi hissedebilmek amacıyla fırça yerine Cadence Kes Kullan Boya Süngeri kullanılır.
  • Çabuk kurur ve hoş kokuludur.
  • Eskitme projelerinde yüzeyin ya tamamına yada sadece eskitme yapılacak yerlere sürülür. Parça parça olmaması ve doğal durması için planlı açmalar yapılmalıdır.

Home Decor Wax Nerelerde Kullanılır?

Ahşap boyama veya herhangi bir boya ile kaplanmış olan yüzeylerde sıklıkla son katta eskitme işlemlerinde kullanılır. Özellikle Koyu Kahve Home Decor Wax boyada bir ton koyuluk yaratarak mükemmel tasarımların elde edilmesini sağlar. Ayrıca wax ayrıca eskitme projelerinde iki boya katının arasına sürülerek eskitmenin kolay ve göz alıcı sonuçlanmasını sağlar. Sıvı formda olan ürünler ise daha çok el işi ya da hobi çalışmasını kısa zamanda tamamlamak isteyenler ilk tercihi olmaktadır. Aynı zamanda sıvı ve akışkan formda olan bu ürünleri rahatlıkla eskitme çalışmalarında da kullanabilirsiniz.

Home Decor Wax Fiyatları

Hobi faaliyetlerinde kullanabileceğiniz kaliteli işçilikle üretilen Home Decor Wax çeşitlerine www.sanatsaldunya.com üzerinden en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Stencil şablonu, cadence boya ve pirinç dekopaj gibi yardımcı hobi malzemelerine 7/24 açık sanal mağazamızdan tek tıkla ulaşabilirsiniz. 

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır