Cadence Kadife Vernik Çeşitleri | Su Bazlı Uygun Vernik

En Uygun Cadence Kadife Vernik | Kadife Dokulu Vernik

Cadence kadife vernik, uygulandığı yüzeyde yüksek kalitede koruma ve film tabakası oluşturan su bazlı kadife dokulu mat verniktir. Hobi projelerinizde dokunulduğunda kadifemsi ve mat bir yüzey elde etmek istediğinizde tercih edebileceğiniz vernik çeşitlerindendir. CE & EN71 normlarına uygun olarak üretilen su bazlı mat kadife vernikler sağlığa zararlı toksik zehirli madde içermez. Dolayısıyla hem kendi dekorasyon çalışmalarınızda hem de çocuklarınızın hobi çalışmalarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Cadence Kadife Vernik Özellikleri

  • Transparan yapıdadır.
  • Uygulandığı alanda zamanla sararma ve çatlama gözlenmez.
  • Su geçirmez özelliğe sahiptir.
  • Işığı yansıtmaz.
  • Kokusuzdur.
  • Uygulandığı yüzeyin ömrünü uzatır.
  • Su bazlı vernikler genellikle iki kat olarak uygulanır. İsteğinize göre ya da ihtiyaç duyulduğunda daha fazla kat uygulayabilirsiniz. Katlar arasında yüzeyin kuruması için yarım saat beklenmelidir. Evde mobilya boyama uygulamalarında katlar arasında 1-2 gün beklenmesini tavsiye ederiz.
  • Koruma yapılan yüzeyler ıslak bez ile kolaylıkla temizlenebilir.

Cadence Kadife Vernik Nerelerde Kullanılır?

Çatlatma boya teknikleri haricinde tüm tekniklerde koruma ve parlatma amaçlı olarak Cadence mat vernikler kullanılır. Ahşap, metal, taş, karton, seramik, polyester, mdf gibi aklınıza gelebilecek her türlü yüzeyde rahatça kullanabilirsiniz. Yüzeyde koruma amaçlı ince bir tabaka oluşturur. Mat verniklerin en önemli özelliği uygulandıkları yüzeyde doğal bir tabaka oluştururlar. Fırça izi kalmaması için genellikle zemin tipi fırçalarla uygulama yapılması tavsiye edilen mat verniklerde büyük zeminlerde kolaylık açısından yuvarlak vernik süngeri de kullanılabilir. Tüm su bazlı boyalarla birlikte kullanıma uygundur. Özellikle Very Chalky Mobilya Boyasıyla yapılan dekorasyon projelerinde sıklıkla tercih edilmektedir.

Kullanım kolaylığı açısından vernik uygulamalarınızda sadece vernik fırçası olarak bir veya birkaç belirli fırçayı kullanmanızdır. Su ve sabunla kolayca temizlenen vernik için temizlik amacıyla kesinlikle tiner ve benzeri sağlığa zararlı temizleyici maddeler kullanmamaya dikkat etmelisiniz.

Cadence Kadife Vernik Fiyatı

Mobilya yenileme ve boyama çalışmalarınızda kullanım kolaylığı sağlayan Cadence Kadife Vernik çeşitlerine Sanatsal Dünya Hobi Market üzerinden en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Sanatsal  Dünya online sitesi üzerinden kredi kartı, kapıda ödeme gibi seçeneklerle ulaşabileceğiniz  120 ML’den 2 L’ye kadar olan boyut tercihleri bulunmaktadır.  İhtiyacınız olan boyutu satın alarak uzun ömürlü kullanım sağlayabilirsiniz. Stencil şablonu, akrilik boya ve pirinç dekopaj gibi yardımcı hobi malzemelerine ulaşmak isterseniz de bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır