Polyester ve Seramik Ürünler | Sanatsal Dünya
Filtreler

Filtreler

Polyester ve Seramik Ürün Çeşitleri En İyi Fiyatlarla

Polyester ve seramik objeler en kaliteli ham maddelerin kullanıldığı ve yüksek kaliteli işçilikle üretilen ürünlerdir. Sanatsal Dünya Hobi Market ​​tarafından ham ve boyanmaya hazır bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Zevkinize göre seçeceğiniz akrilik boya çeşitleri ile obje üzerinde uygulamalar yapabilirsiniz.

Polyester, polyester reçinesi, kobalt ve sertleştirici gibi maddelerin bir kapta karıştırılması ve bu karışımın donmasıyla elde edilen sert mermerimsi dekoratif bir üründür. Genellikle hobi severlerin ve sanatçıların kullandığı bir materyaldir. Kişinin hayal gücüne göre polyester objenin çeşitliliği de artar. Piyasada birçok şekil ve büyüklükte objeler bulunur. Polyester objeler çoğunlukla beyaz renkte olmaktadır. Bunun sebebi ise beyaz rengi boyaması daha kolaydır ve boyama işlemi bittikten sonra obje daha şık ve estetik bir görünüm kazanır. Polyester ürünler şablonlara dökülerek elde edildiği için kendiliğinden desenlidir. Bu daha kolay boyanmasına ve gölgelendirilmesine izin verir. Seçtiğiniz obje kalıplarına göre polyester tepsi,saksı,biblo,çay tabağı gibi ürünler elde etmeniz mümkündür.

Seramik objelerimiz kaliteli kil hamurlarıyla üç boyutlu özel kalıplara dökülerek hazırlanan üzerinde her türlü tasarımı yapabileceğiniz objelerdir. Ağır ve tok görünüme sahip seramik objelerin hatasız ve mükemmel detayları sayesinde üzerinde istenilen boyama teknikleri uygulanabilir. Desen çalışmaları ve eskitme teknikleri uygulayabileceğiniz birinci sınıf objelerde kolay transfer, stencil, rölyef pasta tekniklerini kullanabilirsiniz.

Polyester ve Seramik Obje Kullanım Alanı

Günümüzde el işçiliğinin önemin artmasıyla birlikte seramik ve polyester objelerin kullanılması da yaygınlaşmaya başladı. Çoğu sanatçı bu objeleri kullanarak koleksiyonlar bile çıkardı. İki ürünü kullanım açısından karşılaştırırsak eğer polyester objeler seramik objelere göre uygulanması ve boyanması daha pratik ürünlerdir. Bunun aksine seramik ürünler daha uygun fiyatlı, polyester ürünler ise daha pahalı materyallerdir. Her ikisi de her türlü dekorasyon trendine ayak uydurabilen ve şık tasarımlar elde edebileceğiniz objelerdir.

Polyester ve Seramik Obje Çeşitleri Nelerdir?

Sanatsaldünya.com üzerinden polyester ve seramik duvar objeleri,küçük objeler, aynalar, çerçeveler, heykel ve biblolar, saatler, tamamlayıcı aksesuarlar, dualar, kutular, çay tabakları,sunumluk ve ikramlıklar, şamdan grubu ve tepsiler olmak üzere birçok kategoriden binlerce çeşit ürüne ulaşabilirsiniz.

 

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır