Cadence Glazing Medium Çeşitleri Sanatsal Dünya'da
Filtreler

Filtreler

₺ –

Glazing Medium Nedir? Hangi Uygulamalarda Kullanılır?

Yaşam alanlarınızı güzelleştirirken kullanabileceğiniz glazing medium, akrilik boya ile karıştırıldığında boyanın kurumasını geciktiren su bazlı bir üründür.  Tüm doku çalışmalarında, "faux effect" çalışmalarında kullanılan çok amaçlı özel bir mediumdur. Kokusuz, şeffaf yapısı sayesinde çokça tercih edilir. Özel efekt almayı sağlayan bir üründür. Cadence marka güvencesiyle sizlere sunulan ürün CE & EN71 normlarına sahiptir. İçerisinde sağlığa zararlı hiçbir madde yoktur. Güvenle çalışmalarınızda kullanabilirsiniz.

Glazing Medium Özellikleri

Doku çalışmalarında kullanıldığında yüzey üzerinde rahatlıkla hareket etme imkanı sağlar.

Boyaya kayganlık, parlaklık ve transparanlık verir. Boyanın parlaklığını artırmasının yanında zamanla sararma yapmaz.

Boya tabakasının dayanıklılığını ve esnekliğini artırır.

Stroke ve stencil çalışmalarında kullanabilirsiniz.

Çok amaçlı kullanıma uygundur.

Kolay temizlenir.

Metalik boyalar ile karıştırıldığında iz bırakmadan sürüş kolaylığı yaratır.

İsteğe bağlı olarak beyaz ispirto veya terebentin ile inceltilebilir.

Glazing Medium Nasıl Kullanılır?

Tüm hobi ve el işi boyama çalışmalarınızda boyanızın içine katarak geç kurumasını sağlamanın yanında sanatçıya zaman kazandırır. Yağlı boya uygulamalarında da olduğu gibi ekleme, silme ve değiştirme işlemlerini yapabilirsiniz. Boyanın akışkanlığını arttırır. Özellikle renk geçişleri, cilalama (glaze), fırça darbelerinin belli olmasının istendiği çalışmalar, antik görünüm kazandırma gibi uygulamalar için çokça tercih edilen bir üründür. Objelere ağaç budak deseni verme işleminde sıklıkla kullanılır. Ürünü, boyanın içerisine %25-%50 oranları arasında katmaya özen gösterin. Katılan miktar arttıkça boyanın kuruması gecikir. Kullanılan fırça, sünger gibi yardımcı malzemeleri su ve sabunla kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

Glazing Medium Fiyatı

Sanatsal Dünya Hobi Market üzerinden ulaşabileceğiniz çeşitli boylarda Glazing Medium seçenekleri vardır.  70 ML, 120 ML, 250 ML, 500 ML, 750 ML boylarda pratik bir şekilde kullanım için özel olarak tasarlanan bir ambalajla kullanımınıza sunulur. İhtiyacınız olan gramajı tercih ederek  boyama uygulamalarınızda kolaylık sağlayabilirsiniz. Stencil şablonu, pirinç dekopaj ve cadence boya gibi ihtiyacınız olabilecek tüm yardımcı hobi malzemelerine en uygun fiyatlarla sitemizden ulaşabilirsiniz. Daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır