Antikalar Koleksiyonu Pirinç Dekopaj Çeşitleri

En İyi Fiyatlarla Pirinç Dekopaj Antikalar Koleksiyonu

Pirinç dekopaj antikalar koleksiyonu, ince pirinç kağıtların üzerine otantik resimlerin basılması ile oluşturulmuş ürünlerdir. Eski Osmanlı yansımaları ve antika ürünlerin görselleştirilmesi ile oluşturulmuş olan antikalar koleksiyonu ile yaşam alanlarınıza antik bir hava katabilirsiniz. 

Antikalar Pirinç Dekopaj Koleksiyonu Özellikleri

Antikalar koleksiyonunda bulunan pirinç dekopaj kağıtları ince ve esnek bir yapıya sahip olmalarının yanı sıra oldukça dirençlilerdir. Ahşap, beton, metal, mermer gibi tüm yüzeyler üzerine uygulanabilen pirinç dekopaj çeşitlerini mobilya yenileme, sehpa boyama, fayans boyama, duvar boyama gibi yenileme çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Antikalar koleksiyonunda bulunan pirinç kağıtları yüzeylere uygulamak da oldukça kolaydır. Yaşam alanlarınızda farklı tasarımlar oluşturmak istediğinizde antika desenlerin bulunduğu bu koleksiyonu rahatlıkla seçebilirsiniz. 

Antikalar Koleksiyonu Pirinç Dekopaj Çeşitleri

Antikalar koleksiyonunda bulunan pirinç dekopaj çeşitleri antika ürünlerin resmedilmesi ile oluşturulmuştur. Bu koleksiyonda bulunan ürünler 30x42, 60x85, 90x125 boyutlarında üretilmektedir. Siz de uygulama yapacağınız yüzeyin boyutuna göre pirinç dekopaj boyutunuzu seçerek kullanabilirsiniz. Uygulama sırasında pirinç dekopaj kağıdınızı yüzeye sabitlerken yüzeyle kağıdın arasında hava kabarcığı oluşmamasına dikkat etmelisiniz. Soft renklerin kullanıldığı antikalar koleksiyonunu siz de yüzeylerinize hızlı bir şekilde sabitleyebilirsiniz. 

Pirinç Dekopaj Antikalar Koleksiyonu Fiyatları

Antikalar koleksiyonu pirinç dekopaj çeşitleri en iyi fiyatlar ile Sanatsal Dünya'da. En kaliteli pirinç dekopaj kağıtlarını bulabileceğiniz hobi marketimizden siz de tek tık ile ürünlerimizi satın alabilirsiniz. Ayrıca Deluxe Art Pirinç Koleksiyonunda bulunan Anne ve Çocuk Koleksiyonu, Art Nouveau Koleksiyonu ve Avrupa'da Yaşamlar Koleksiyonlarını inceleyebilirsiniz. Kolayca alışverişinizi yapabileceğiniz sitemizin hızlı kargolama avantajlarından yararlanabilirsiniz. Sanatsal hobi çalışmalarında ihtiyaç duyabileceğiniz diğer su bazlı akrilik boya ve vernik gibi hobi malzemelerini de bulabilirsiniz. 

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır