Cadence Eskitme Pudrası Çeşitleri | Antıquıng Powder

Cadence Eskitme Pudrası En İyi Fiyatlar İle Sanatsal Dünya'da

Cadence Eskitme Pudrası kullanıcıların istedikleri tüm yüzeylerde eskitilmiş görüntüler oluşturmasını sağlayan özel mediumdur. Su bazlı olarak üretien akrilik hobi yardımcısı sağlığa zararlı ürünler içermemektedir. 

Cadence Eskitme Pudrası

Cadence Eskitme Pudrası akışkan bir kıvama sahiptir. Sanatsal hobi çalışmaları, dekoratif çalışmalar ve ev yenileme çalışmalarında gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Cam, polyester, seramik ve metal gibi pek çok yüzeye uygulanabilmektedir. Kullanıma hazır olarak gelen eskitme pudrası daha ince bir kıvama sahip olsun istiyorsanız su ile inceltebilirsiniz. Yüzeylerde oksitlenmiş ve küflü görüntüler oluşturan eskitme pudrası fırça veya spatula ile uygulanabilmektedir. Pudra kuruduktan sonra doğal bir eskitme görüntüsü elde edilmektedir. Dokulu görüntüler oluşturan pudra ile siz de hayal ettiğiniz yüzeyleri oluşturabilirsiniz. 

Cadence Eskitme Pudrası Çeşitleri

Eskitme Pudrası çeşitleri 70 ml olarak üretilmektedir. Beyaz ve siyah gibi ana renklerin dışında oksit sarı, küf yeşili, vizon, nil yeşili, tarçın gibi çeşitli renk seçeneği mevcuttur. Girintili yüzeylere uygulama yapmak istediğinizde fırçanızı dik bir şekilde tutarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Eskitme pudrası çeşitleri kullanılırken ürünlerin kurumasına izin vermeden işlem yapılması gerekmektedir. O yüzden hızlı bir şekilde uygulama yapmaya dikkat etmelisiniz. 

Cadence Eskitme Pudrası Fiyatları

Cadence Eskitme Pudrası çeşitlerine en uygun fiyatlar ile Sanatsal Dünya Hobi Market'te ulaşabilirsiniz. Zengin renk seçeneği ve sağlığa zararlı olmayan ürünleri ile kullanıcıların beğenisini kazanan tüm hobi yardımcı ürünlere sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz. Sanatsal hobi severlerin en çok tercih ettiği hobi market olan sitemizin hızlı kargo avantajlarından yararlanabilirsiniz. Dekorasyon ve hobi çalışmalarınız için ihtiyacınız olan tüm akrilik boya, rölyef pasta, hazır transfer çeşitlerine tek tık ile ulaşabilirsiniz. 

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır