Cadence Sıvı Varak Takımı Çeşitleri ve Fiyatları

Pürüzsüz Altın Varak Yüzeyler İçin Sıvı Varak Takımı

Cadence sıvı varak takımı, hobi, yenileme çalışmalarında altın rengi varaklama yapılacak yüzeylere uygulanır. Cadence Sıvı varak, her türlü restorasyon, süsleme ve hobi projelerinde yaprak varak yerine rahatlıkla kullanılabilen, canlı ve parlak renkli, örtücülük oranı çok yüksek, toz yaldız ve solvent bazlı reçineden oluşan iki farklı şişede tüketiciye sunulan varaklama malzemesidir. Canlı renkleri solmaz ve zamanla kararma yapmaz. Normal yaprak varaklardan tek farkı uygulandığı yüzeyde boyut oluşturmamasıdır. Bunun haricinde kullanım kolay, parlak ve oldukça uzun ömürlüdür. Sıvı varak takımı, projelerde bir sonlandırma ürünüdür. Dolayısıyla hobi boyama projelerinde vernikten sonra atılmalı, üzerine başka çalışma yapılmamalıdır. Uygulamada kullanılan fırça ürün solvent bazlı olduğundan tinerle temizlenir.

Cadence Sıvı Varak Nerelerde Kullanılır?

Sıvı varak takımı ahşap, mdf, seramik, beton, mermer gibi tüm uygun olan sert yüzeylerde kullanılabilir. Dekoratif objelere altın varaklı, şaşalı ve görkemli bir hava katar. Dilerseniz objelerin tamamını, dilerseniz de belirli bölgelerine ışıltı katmak için kullanabilirsiniz. Evinizin duvarlarındaki oyuklara varaklı ışıltılar atabilirsiniz.  Küçük süs eşyaları ve heykel gibi objelerle yapılan çalışmalar son derece gerçekçi ve büyüleyici bir görünüme kavuşur.

Cadence Sıvı Varak Takımı Özellikleri

  • Uygulanacak yüzeyde tüm boyama işlemleri tamamlanmış, vernik atılmış ürün son haline gelmiş olmalıdır.
  • İnce bir detay fırça yardımıyla altın rengi parlamasını istediğiniz yerleri varaklayabilirsiniz.
  • Son derece gerçekçi altın varak görünümü elde etmenize yardımcı olur.
  • Ufak bir kaba önce toz yaldız alınır. Yaklaşık yaldız boyutunda da sıvı reçine alınır ve karıştırılır. Fırça yardımıyla uygulanır.
  • Elle dokunulduğunda pürüzlü bir yüzeye sahip olan yaprak varak uygulamasının istenmediği, sadece renk ve parlaklık istendiği çalışmalarda kullanılır.
  • Yanlışlıkla gereksiz boyanan yerler tinerle hafif nemlendirilmiş pamuklu bez ile yapılır.
  • Varaklama işlemi bittiğinde fırçalar ve bulaşmışsa elleriniz tinerle temizlenir.
  •  Sıvı varak sürdükten sonra üzerine başka bir uygulama yapmayınız ve tam kuruması için bir gün bekleyiniz.

Cadence Sıvı Varak Takımı Fiyatları

Cadence sıvı varak takımı fiyatları, sektördeki birçok hobi malzemeleri satışı yapan firma tarafından farklı fiyatlardan satılabilir. Sanatsal Dünya Hobi Market üzerinden en iyi ve uygun fiyatlı varak takımını hemen satın alabilirsiniz. Sitemiz üzerinden cadence akrilik boya çeşitlerine ve sanatsal hobi malzemelerinin binlercesine tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır