Desenli Peçete Çeşitleri Sanatsal Dünya Hobi Market'te
Filtreler

Filtreler

Desenli Peçete ile Rengarenk Yüzeyler Oluşturun

Desenli Peçete, pürüzsüz ve düzgün yüzeylere yapıştırarak yepyeni ürünler elde edebileceğiniz hobi ürünlerindedir. Hem hobi çalışmalarınızda kullanabilir hem de keyifli zaman geçirerek dekoratif ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Dekoratif peçeteler, son zamanlarda hobi çalışmalarına artan ilgiliyle birlikte evlerinizdeki eski eşyaları değerlendirme yollarından biridir. Yüksek baskı kaliteli ve çok çeşitli model,renk ve desenlerin yer aldığı peçetelerimiz ile şık tasarımlar elde etmeniz mümkündür.

Desenli Peçete Nerelerde Kullanılır?

Ahşap, mdf, porselen, seramik, polyester, cam, alçı, alçıpan, deri, duvar gibi her türlü yüzeye rahatça uygulama yapabilirsiniz. Ev dekorasyonu, boyama ve genel craft/hobi projelerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Örneğin eskimiş ve yıpranmış abajur, vazo, kavanoz, dolaplarınıza uygun renk ve desenli peçeteler seçerek onları süsleyerek yenileyebilirsiniz. Daha dekoratif bir görünüm sağlamak için bitki saksılarınızı süsleyebilirsiniz. Hatıra eşyalarınızı veya küçük takılarınızı saklayabileceğiniz sandıklara daha güzel bir görünüm verebilirsiniz.

Desenli Peçete Uygulaması Nasıl Yapılır?

Desenli peçete uygulaması yaparken gerekli ana malzemeler beyaz renk akrilik boya, desenli peçete, stencil fırçası, peçeteyi yapıştırmak için dekopaj tutkalı ve makas.

  1. Desenli peçete yapıştırma tekniği uygulanacak zemini açık renge boyamak dekopaj peçetenizin görünürlüğünü artırmasını sağlar. Bu yüzden uygulama yapmadan önce zeminin açık renk olduğuna emin olun.   
  2. Boyanın oturması, peçetenin kalıcı ve sağlıklı olabilmesi için boyanın kurumasını bekleyin.
  3. Peçete üzerinde kesmek istediğiniz şekli belirleyerek etrafında mümkün olduğunca az boşluk kalacak şekilde makasla düzgünce kesin.
  4. Desenli peçeteyi katmanlarına ayırarak ilk katını kullanın.
  5. Peçete tutkalından az bir miktar alarak deseni yapıştıracağımız yüzeye ince bir kat halinde sürün.
  6. Deseni dikkatlice yapıştırarak sabitleyin.
  7. Daha sonra desen üzerine ince bir kat daha tutkal sürün.
  8. En son olarak kuruyan yüzeye vernikleme işlemi uygulayarak işlemi sonlandırın.

Desenli Peçete Fiyatları

Alman markası IHR 'nin, Polonya markası Maki ve Daisy 'nin binlerce çeşit desenli istediğiniz her model kaliteli transfer peçetelerine en uygun fiyatlarla Sanatsal Dünya Hobi Market üzerinden kolayca sahip olabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm hobi ürünlerini sanatsaldunya.com adresinde bulabilirsiniz.

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır