Cadence Metalik Boncuk Boya | Sanatsal Dünya Hobi Market
Filtreler

Filtreler

En İyi Fiyatlarla Cadence Metalik Boncuk Boya Çeşitleri

Cadence metalik boncuk boya, çabuk kuruyan yapısı ve metalik parıltıları ile son derece özel ve tercih edilen bir boyadır. Çabuk kuruyan ve boyut oluşturan su bazlı boyadır. Sıkıldığı yüzeyde yayılma yapmaz ve sivri uç bırakmaz. Kolay kullanım için özel sıkılarak kullanılan ambalajdadır. Kendi başına kullanılabildiği gibi akrilik yüzeylere ışıltı vermek, dekoratif çalışmalara isim, yıldız veya tasarım yaratmak için kullanılır. Kumaşta kullanımında fixleyiniz.

Metalik, simli, opak ve metalik simli opsiyonları ve geniş renk skalası vardır. Islak iken su ve sabun ile kolayca temizlenebilir. Her türlü yüzeyde kullanılabilir: ahşap, mdf, tuval, alçı, kartonpiyer, reçine, mum, duvar, kumaş, deri, strafor, seramik porselen, polimer kil, suluboya kağıdı, metal alanlarda kullanılabilir.

Cadence Metalik Boncuk Boya Çeşitleri

Cadence metalik boncuk boya renk çeşitleri başlıca; bordo, altın, gümüş, inci, mor boncuk boyalardır. Sanatsal Dünya Hobi Market üzerinden birbirinden güzel rengarenk metalik boncuk boya çeşitlerine tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Cadence Metalik Boncuk Boya Fiyatları

Cadence metalik boncuk boya sektördeki pek çok firma tarafından farklı fiyatlardan satılabilmektedir. Sanatsal Dünya Hobi Market üzerinden en uygun fiyatlı Cadence Multisurface Boya çeşitlerine ve Metalik boncuk boya çeşitlerine hemen ulaşabilirsiniz.

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır