DİĞER
Filters

Filtreler

Hobi ürünleri ve yardımcı ürünlerimiz objelerinize boyut ve doku kazandırır. Seçeceğiniz farklı objelerimizle de hobi çalışmalarınızı yapabilirsiniz. Evinizdeki mobilyaları uzun süredir kullanıyor olabilirsiniz. Ancak onları atmak yerine deneyebileceğiniz bir başka yol ise objelerinizi baştan yaratmaktır. Sitemiz üzerinden yüzlerce çeşit boyaya, objenize boyut kazandıracak efektlere göz atabilirsiniz. Eviniz için hayal ettiğiniz modern, salaş, şık, avangrad ya da vintange görünümü kendi ellerinizle yaratabilirsiniz. Eşyalarınıza yeni bir görünüm kazandırmanın yanında el emeğinizi kattığınız objelerin manevi değeri siz ve aileniz için eşsiz olacak. Kendi objelerinizi yenilemenin yanında Sanatsal Dünya hobi ürünlerimizi inceleyerek yeni ürünler temin edip üzerinde hobi çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer Hobi Ürünleri ve Yardımcı Ürünler

 

Ahşap (MDF) Ürünler

Ahşap ve mdf ürünlerimizle evinizde farklı ambiyanslar yaratabilir, hobi çalışmalarınıza yeni ürünler ekleyerek renk katabilirsiniz. Birbirinden çeşitli ahşap ürünlerimiz başlıca; kutu modelleri, tuval ahşap modelleri, kitap ahşap ürünleri, tepsi ve çeşitli boyanabilir dekoratif ürünlerdir. Ahşap ürünlerimizi dilediğiniz gibi boyayarak süsleyebilirsiniz.

Bizart Ahşap

BizArt Ahşap'ın kaliteli ürünlerinden olan masif ahşap ürünleri tamamen el emeğiyle üretilmiştir. Objeler ağırlıklı olarak kavak ağacından üretilmektedir. El emeği ahşap ürünlerimiz başlıca; masif, ham ahşap objeler, ahşap hobi malzemeleri, mumluk,sandıklar, tepsi, sunumluklar, dekoratif mini süsler, sehpalar, saksılar, ekmeklikler,  kutular ve daha onlarca boyanabilir ahşap ürünümüze Sanatsal Dünya üzerinden ulaşabilirsiniz.

Budak Aleti

Budak aleti, objelere ağaç ve budak görünümü vermek için kullanılmaktadır. Bilek hareketleriyle uygulanarak budak görüntüsü elde edilir. Görünümü beğenmediğinizde dilerseniz ıslak bir bez yardımıyla kolayca silebilirsiniz. Ürünümüzü diğer yardımcı efekt ürünlerimiz ile de kullanarak eşsiz eserler elde edebilirsiniz.

Çatlatma Medium

Dekorasyon çalışmalarınıza çatlatma efekti uygulayarak yeni bir boyut ve görünüm  kazandırabilirsiniz. Ürünler arasında oldukça yoğun kullanıma sahip olan çatlatma ürünümüz çalışmalarınızın vazgeçilmezi olacak niteliktedir.  Kullanım yüzeylerinde başlıca; ahşap, strafor, duvar, taş, tuval, beton, seramik, kil, tuğla, metal, cam sayılabilir.

Cadence Çiçek Desenleri

Cadence Çiçek Desenleri, tamamen el yapımı ve doğal malzemelerden üretilmektedir. Geri dönüştürülebilen pamuk kumaş kullanılarak insan sağlığı ve doğanın dengesinin korunması amaçlanmıştır. Dut ağacından elde edilen özel kağıtlar sayesinde sağlığa zararlı kimyasallardan uzak durulmuş ve herkesin kullanabileceği ürünler elde edilmiştir. Dekoratif çiçeklerimizi kolaylıkla kullanarak çalışmalarınıza renk katabilirsiniz.

Dekoratif Hamur

Çeşitli dekoratif objeler ortaya çıkarmak için üretilmiş modelleme malzemesidir. Herhangi bir karışıma gerek kalmadan direkt olarak kullanabilirsiniz.

Derz Boyası

Derz boyası, banyo, tuvalet, mutfakta bulunan fayans/seramik arasındaki kirli görünümü yok edip yenilemek ve temiz görünüme ulaştırmak için kullanılır.

Desenli Peçete

Çeşitli çiçek, doğa ve karakter desenlerinden oluşan kağıt peçetelerimizi süslemeleriniz ve dekorasyonlarınızda kullanabilirsiniz.

Kabartmalı Karton Kutular

Kabartmalı karton kutularımız, her türlü cadence boya ile boyanabilen ürünlerdir. Sert malzemeden üretilmiş kutularımız kabartmalı çeşitli desenlerden oluşmaktadır. Üç boyutlu görüntüye sahip olan bu ürünle hobi çalışmaları gerçekleştirerek dikkat çekici dekorasyonlar yapabilirsiniz.

Kumaş Ürünler

Yüksek kaliteli kanvas kumaştan üretilen bez çantalarımızla keyifli boyama ve desen çalışmaları yaparak kendi özel tasarımınızı üretebilirsiniz.

Silikon Kalıplar

Yapışma yapmayan ve temizliği oldukça kolay olan birbirinden güzel silikon kalıplarımızı kokulu taş, sabun gibi çeşitli hobi çalışmalarınızda kullanabilirsiniz.

Silikon Stamp

Şeffaf silikon stamplarımız hediyelerinizde, kumaşlarınızda, ev dekorasyonlarınızda ve dilediğiniz alanda sabitleyerek kullanabileceğiniz ürünlerdir.  Su bazlı ve güvenilirlerdir. Sitemiz üzerinden onlarca farklı desen ve figürden oluşan silikon stamp modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Istampa

Silikon stamplerin renklendirilmesi için kullanılan mürekkep çeşitleridir. İlginizi çekecek birbirinden güzel renklere sahip olan ıstampalarımız en kaliteli sağlığa zararsız maddeler kullanılarak üretilmektedir.

Cadence Simler

Birbirinden etkili ve göz alıcı renkleriyle dikkat çeken simlerimiz dilediğiniz yüzeylerde kullanabileceğiniz özel ürünlerdir. 10 gramlık kalemler içerisinde bulunan ürünlerimizin kullanımı kalem uçlu olduğundan dolayı oldukça kolaydır.

Cadence Tela Transfer

Tela transferler, çeşitli renklerde ve desenlerde üretilen ve objelerinize yeni görünümler kazandıran ürünlerdir. Transferleri dilediğiniz şekilde kestikten sonra yapışkanından çıkararak objelerinize uygulayabilirsiniz.

Cadence Varak

Cadence Varak, şık ve şaşalı görünümler elde etmek için dekorasyonda kullanılan ince folyolardır. Paketler halinde satışa sunduğumuz varakların bir paketinde 25 adet ürün bulunmaktadır. Bakır, altın, gümüş renklerinde olan varaklarımızla yaptığınız çalışmalar, ilgi çekici ve büyüleyici etkiye sahip olacaklardır.

Yardımcı Ürünler

Hobi çalışmalarınızda ana malzemelerin yanında mutlaka yardımcı malzemelerden de yararlanmalısınız. Çalışmalarınızın kalitesini arttırmak ve kusursuz görünüm elde etmek için kullanabileceğiniz yardımcı ürünlerimiz içerisinde başlıca; doğal deniz süngeri, zımpara malası, bitkisel sünger, budak tarağı, spatula, plastik astar, dekoratif taş, koruyucu hışır örtü, maket bıçağı, maskeleme bandı sayılabilir.

Sanatsal Dünya üzerinden sipariş vereceğiniz ürünlerimiz sektörünün lider boya ve boya malzemeleri markası Cadence Boya ürünleri temin edilerek sizlere sunulmaktadır. Hobi ve yardımcı ürünlerimizle dekorasyon objelerinize boyut, renk, doku ve çeşitli motifler kazandırabilirsiniz. Sıradanlıktan uzak yaratıcı ve göz alıcı çalışmalarınız için yüzlerce ürün skalamızla evinizde sanat eseri yaratmak artık çok kolay.

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır