Cadence Epoksi Çeşitleri ve Fiyatları

Cadence Epoksi Nedir?

Cadence epoksi; her türlü yüzeyde kullanılabilen, tüm yaratıcı projeler için tasarlanmış yanıcı olmayan son kat kalın ve parlak reçinedir. Bir kutu içinde takım halinde gelen bu reçineler kullanılarak farklı uygulamalar yapılabilir. Kalıplara dökülerek ya da son kat olarak üzerine uygulanarak farklı sanatsal çalışmalar elde edilebilir. Mekanların havasını değiştirerek daha canlı bir görünüm elde edilmesini sağlar. CE & EN71 normlarına uygun olarak Cadence güvencesiyle üretilmiştir. Sağlığa zararlı toksik hiçbir madde içermez. Çalışmalarınızda güvenle kullanabilirsiniz.

Cadence Epoksi Özellikleri

  • Kimyasal direnci yüksektir ve güçlü yapıştırma özelliği sağlamaktadır.
  • Plastik bir malzemedir.
  • Uygulandığı yüzeyleri sararma, UV ve çizilmelere karşı dayanıklı hale getirir.
  • Şeffaf, parlak, kalın, sert ve sağlamdır.
  • 1:1 karışım oranı ile kullanıcı dostudur ve tüm yüzeye homojen yayılır.
  • Sağlığa zararlı madde içermez.
  • Uygulanan yüzeyler oldukça kaygan bir yapı alır ve temizliği de buna bağlı olarak kolaydır.

Cadence Epoksi Nerelerde Kullanılır?

Fotoğraf, ahşap, tuval, mermer, yer ve yüzey karosu, seramik, metal, porselen, cam, terracota, tuğla, polyester, plastik, taş gibi her türlü yüzeyde yüksek aşınmalara dayanıklı ve uzun ömürlü olması ve kolay uygulanabilir yapısı nedeniyle birçok alanda kullanılır. Özellikle parke gibi zemin kaplamalar üzerinde, boya uygulamalarının üzerinde, otomotiv sektöründen sağlık sektörüne kadar çok geniş alanlarda kullanım alanı mevcuttur. Bunların yanında 100 kat vernikte olduğu gibi tepsi içlerinde ve takı tasarımında da kullanılabilir.

Cadence Epoksi Nasıl Kullanılır?

Epoksi reçine uygulanacak yüzeyin sağlam, kuru ve temiz olduğundan emin olun.

Takım halinde gelen kutu içinde bir adet 750ML Reçine + bir adet 750ML Sertleştirici bulunmaktadır. 1:1 karışım oranı ile iki şişedeki reçine ve sertleştirici eşit miktarda bir kaba boşaltılır. Soğuk havalardan dolayı yoğunlaşma başladıysa mutlaka fön makinası ile bir miktar ısıtıp, su kıvamına geldikten sonra karıştırmaya başlanmalıdır.

Bir çubuk yardımıyla karışım, homojen hale gelene kadar yavaşça karıştırılır. Yavaş karıştırılmalı ve iki ürün tamamen homojen hale geldiğinden emin olduktan sonra dökülmesi tavsiye edilir.

Tam olarak donması için 24 saat beklenir.

Cadence Epoksi Fiyatı

Sanatsal Dünya Hobi Market üzerinden tüm vernik çeşitlerine en uygun fiyatlarla tek tıkla ulaşabilirsiniz. Stencil şablonu, pirinç dekopaj gibi  en kaliteli yardımcı hobi malzemelerine sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır