Sepetim

Ara Toplam 0,00₺

KDV 0,00₺

Toplam 0,00₺

Kasaya Git

Sepetime Git

Pas Efekti Boyası

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

Pas Efekti Boyası

Createx Doğal Pas Efekt Boyası su bazlı olup, içinde barındırdığı gerçek metal parçacıkları elementlere maruz kaldığında  zamanla kararır. Createx Pas Aktivatörü oksidasyon sürecini hızlandırarak tüm boyanabilir yüzeylerde doğal ve gerçekçi pas efekti oluşumunu sağlar. Sağlığa zararlı madde içermez. CE & EN 71 normlarına uygundur.

Createx Pas Aktivatörü  asidik bir çözelt olup, Createx Doğal Pas Efekt Boyasının üzerine uygulandığında boyanın içindeki gerçek metal parçacıklarının oksidasyon sürecini hızlandırarak tüm boyanabilir yüzeylerde doğal ve gerçekçi pas efekti oluşumuna yardımcı olur. Uygulama sırasında eldiven ve koruyucu gözlük kullanılması önerilir. Sağlığa zararlı madde içermez. CE ve EN71 normlarına uygundur. 

Createx Pas Tozu;  doğal pas efekti yaratmak için kullanılan tozdur. Sağlığa zararlı madde içermez. CE ve EN71 normlarına uygundur. 

Cadence Pas Nasıl Kullanılır?

  • Uygulama yapılack alanın temiz olduğundan emin olunuz.
  • İlk olarak Pas Efekt Boyasızemin fırçası, sünger rulo veya ponpon sünger yardımıyla uygulayın. 
  • Sonrasında Pas Tozunu boyayı yaptığınız alana uygulayın
  • Ardından Pas Aktivatörü ile işlemi tamamlayabilirsiniz.
  • Son olarak vernikleme işlemi yapmalısınız. Taş vernik önerilir. Vernikleme işlemine kadar Pas Aktivatörü paslandırma işlemini yapmaya devam edecektir.